p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Jarosław KuźniarINFORMACJE
WYKŁAD
KONTAKT

Doświadczony dziennikarz radiowy i telewizyjny. Trójka, Radio ZET, TVN 24, TVN. Te marki mówią same za siebie. Zmieniał je, szedł do przodu. Obecnie w TVN24 jest gospodarzem pasma Poranek TVN24 „Wstajesz i wiesz”. Prowadził na antenie TVN24 program „Rozmowa bardzo polityczna”. Od 2011 prowadził dwie edycje muzycznego programu X-Factor. Wykłada dziennikarstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Skutecznie przekazuje swoją wiedzę z „tamtej strony kamery” podczas warsztatów i szkoleń medialnych. Mistrz mediów społecznościowych. Najpopularniejszy polski dziennikarz na Twitterze.

Jak się komunikować na scenie, w mediach i w social mediach czyli o budowie własnej marki

Moim celem jest rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji, kiedy ze słuchacza stajemy się rozgrywającym – swoim słowem, ciałem, gestem, wiedzą. Kiedy nagle musimy wyjść na „scenę”. Nie ma znaczenia czy to będzie prezentacja przed zarządem firmy, wyższą kadrą menedżerską czy (wydawać by się mogło) najprostsze z wyzwań – prowadzenie spotkania z podwładnymi, czy też wreszcie wystąpienie przed szeroką publicznością w mediach. Te same umiejętności skrótu, jasności przekazu, bycia sobą będą potrzebne na konferencji biznesowej lub kiedy musimy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem przed większym audytorium. Współcześnie nie ma znaczenia czy to sala w firmie, konferencja czy studio telewizyjne. Zasady są te same, fundament jest ten sam, sposób komunikacji zawsze dziś musi być tak zbudowany, jakby wokół była publiczność.

Marka osobista przytyła. Waży dziś tyle, co nazwa Twojej firmy. Skończyły się czasy anonimowych pracowników. Publiczna obecność publicznych osób jeszcze bardziej niż kiedykolwiek nie kończy się z wyłączoną kamerą. Indywidualność jest dziś w cenie.

Social Media to już nie kaprys. To obowiązek. Opowiem jak skutecznie budować swoją zawodową publiczność na FB i TT. Pokażę granice i różnice obu społeczności. Jak przekładać nasze cele na potrzeby naszych Czytelników. Co, komu, jak i kiedy komunikować via SM.

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl