p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Klaudia CarlosINFORMACJE
KONTAKT

Prezenterka i dziennikarka TVP, prowadząca program Dzień dobry w sobotę (TVP1) oraz Puls Polski (TVP INFO).

Znana także z programów: Kawa czy herbata (TVP1), Zdrowo z Jedynką (TVP1), Tak to się robi (TVP INFO), Euro Show Daniec z gwiazdami (jurorka TVP1), serwis sportowy TVN i TVN 24, Notatnik Klaudii (TVN Warszawa) i Salon piękności (TVN Style).

Klaudia Carlos prowadzi koncerty i telewizyjne gale. Wielka klasa, uroda i profesjonalizm sprawiają, że idealnie sprawdza się w roli prowadzącej wszelkiego rodzaju eventy.

Jest doktorem nauk humanistycznych, wykładowczynią na kierunku Taniec Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Fr. Chopina w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Dziennikarskie UAM w Poznaniu. Jest oddaną wielbicielką tańca, twórcą programu telewizyjnego Pokochać taniec w TVP, była tancerką Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz tancerką i pedagogiem w Warszawskiej Operze Kameralnej. Klaudia Carlos jest autorką książki Domowy fitness i współautorką książek: Salon piękności, Kalendarz kobiety, Ugryźć świat, Encyklopedia urody. Klaudia Carlos brała udział w działaniach na rzecz WWF, Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo? oraz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi.

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl