p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Olivier JaniakINFORMACJE
KONTAKT

Człowiek orkiestra, a przy tym skromny, przystojny mężczyzna, ojciec trzech wspaniałych synów.

Niezwykle dynamiczny prezenter telewizji TVN. Prawnik z wykształcenia (ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego), dziennikarz, model i arbiter elegancji. Prowadzący program TVN – „Co za tydzień”.

Przeprowadził mnóstwo wywiadów z gwiazdami kina i muzyki w Polsce i poza jej granicami, m.in. z: Bradem Pittem, Shakirą, Kevinem Spaceyem, Kylie Minogue, Jonem Deppem. Od zawsze interesował się modą i wielkim światem. Trenował m.in. lekkoatletykę i siatkówkę. Pasjonat urządzania wnętrz. Uwielbia słuchać dobrej muzyki. Smakosz kuchni świata. Biegle mówi po angielsku.

Świetnie prowadzi pokazy mody, gale, imprezy prestiżowe, szkolenia oraz imprezy masowe. Wielokrotnie prowadził Wybory Miss Polonia oraz Sopot Festiwal, Koncert Sylwestrowy. organizowany przez TVN.

W 2005 roku zajął pierwsze miejsce w programie Taniec z gwiazdami. Brał udział w szeregu kampanii reklamowych i PRowych. Współtwórca i prowadzący Projekt Plaża i Projekt Co za noc dla TVN.

Od 01 lutego 2018 roku jest Redaktorem Naczelnym Magazynu „Elle Man”.

Od wielu lat twórca Kalendarza Dżentelmenów, sprzedawanego po to, by pomagać potrzebującym, m.in. Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, placówkom wskazanym przez PCK, Fundacji Radia Zet, Rak & Roll i wielu innym.

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl