p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Agnieszka HyżyINFORMACJE
KONTAKT

Jej przygoda z mediami zaczęła się w roku 2002, gdy wygrała z mamą I edycję konkursu „Matka i Córka Oriflame Naturalna Więź”. Przez rok była twarzą firmy Oriflame, pojawiła się na kilku okładkach, gościła w rożnych programach telewizyjnych. Została twarzą największego centrum handlowego w Polsce południowej – Silesia City Center, była finalistką wyborów Miss Polski, a w roku 2005 reprezentowała Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Tourism International w Chinach.

Jej przygoda z telewizją zaczęła się od pracy w Tele5, gdzie była gospodynią programu „The Club”. Została dostrzeżona przez telewizję Polsat, która zaproponowała jej współpracę.

Od dwóch lat prowadzi wspólnie z Maćkiem Dowborem i Maćkiem Rockiem program kulturalno-rozrywkowy „Się Kręci”.

U boku Krzysztofa Ibisza współprowadziła Galę 15-lecia Telewizji Polsat, podczas której została ogłoszona nową twarzą Telewizji Polsat. Dwukrotnie była gospodynią Nocy Sylwestrowej w Krakowie i Warszawie, transmitowanej na żywo w Polsacie.

W 2008 roku prowadziła wraz z Zygmuntem Chajzerem show „Gwiezdny Cyrk”. W czerwcu b.r. poprowadzi najważniejszy koncert festiwalu Top Trendy, koncert Top.

Prywatnie pasjonuje się narciarstwem, jest instruktorką narciarstwa i prezesem Fundacji charytatywnej ”Z miłości z serc”, która pomaga młodym ludziom chorym na raka.

Prowadzi program Poradnik ślubny w Studio Weekend w Polsacie.

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl