p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Patricia KazadiINFORMACJE
GALERIA
VIDEO
AUDIO
KONTAKT

Jedna z bardziej charakterystycznych polskich gwiazd młodego pokolenia

Piosenkarka, aktorka i prezenterka. Jej aktorskim debiutem była rola w serialu “Daleko od noszy” od tamtej pory zagrała w 14 serialach i filmach. Była najmłodszą o tej pory prezenterką stacji TVN prowadziła programy na takich stacjach jak TVN Lingua, TVN Warszawa oraz MTV.

Brawurowo prowadziła program na antenie telewizji TVN “YOU CAN DANCE - “Po prostu tańcz”.

W 2010 roku dotarła do finału programu Taniec z gwiazdami. Aktualnie jest prowadzącą dwie ostatnie edycje programu muzycznego X Factor.

Jednak jej największą pasją jest muzyka. Od 3 roku życia gra na fortepianie, występuje w teatrach i gra koncerty w Polsce oraz za granicą. Miłość do śpiewania pojawiła się u niej w wieku 11 lat od tego też momentu komponuje i pisze teksty do swoich piosenek. W 2011 roku wydała swoje dwa pierwsze single “Hałas” z którym wystąpiła na debiutach w Opolu oraz “Go Crazy” przy którym pracowała z Jim Beanz – producentem takich gwiazd jak Shakira, Justin Timberlake i Britney Spears.

30 stycznia 2012 w rozgłośniach radiowych pojawił się jej najnowszy singiel “Wanna Feel You Now”, który powstał przy współpracy z francuskim wokalistą Mattem Pokorą. A w maju 2014 debiutancka płyta.

Wększość czasu Patricia spędza w Los Angeles, gdzie aktualnie pracuje nad swoją drugą płytą.

Prywatnie Patricia jest osobą niezwykle energiczną, bezpośrednią i uśmiechniętą. Uwielbia jeździć na snowboardzie, poznawać nowych ludzi i podróżować. Jej hobby jest moda i już 1 października jej pierwsza autorska limitowana kolekcja ubrań dla mężczyzn i kobiet pojawi się w sklepach w całej Polsce.

Limitowana Kolekcja - PATRICIA KAZADI for ANSWEAR

ANSWEAR.com, polski sklep internetowy skupiający w swoim portfolio ponad 200 marek z całego świata, wchodzi na rynek z pierwszą własną kolekcją, stworzoną we współpracy z Patricią Kazadi, piosenkarką i gwiazdą telewizji.

„To niesamowite przeżycie, kiedy można swoje spostrzeżenia na temat mody przelać na konkretne modele, które widzisz później na ulicach. Bardzo się wzruszyłam, kiedy w końcu mogłam zobaczyć i dotknąć pierwszych modeli sygnowanych moim imieniem i nazwiskiem. To była duża przyjemność, ale też ciężka praca, podczas której walczyłam do końca o każdy detal kolekcji- wspomina Patricia Kazadi. – Chciałam, żeby w kolekcji znalazły się też takie ubrania, które sama chętnie będę nosić. I to się udało. Jeden z moich ulubionych zestawów to ramoneska ze złotymi zamkami, oversize'owy T-shirt z napisem i spodnie dresowe. Trochę sportowo, trochę rockowo – dokładnie tak, jak lubię”.

Kolekcja PATRICIA KAZADI for ANSWEAR sięga po najnowsze trendy, wyraziste wzory oraz modne materiały i stanowi doskonałą propozycją dla kobiet i mężczyzn na sezon jesienny. Znajdziemy w niej oversize’owe płaszcze, sukienki z fotonadrukami, a także rockowe elementy wyraźnie przebijające się w ramoneskach i spodniach. Kolekcja jest skierowana do osób świadomych mody, pewnych siebie, dla których ubrania są dopełnieniem osobowości. Kolekcja jest dostępna pod adresem: www.answear.com/patriciakazadi.

„Pomysł, by zaprosić Patricię do tego projektu, powstał podczas wspólnego nagrywania filmów, w których Patricia dzieliła się z naszymi klientami poradami z dziedziny mody - mówi Joanna Kosman, Kierownik Marketingu ANSWEAR.com. – Doskonałe wyczucie stylu Patricii sprawiło, że długie rozmowy o jej modowych fascynacjach oraz sposobach komponowania własnych zestawów niespostrzeżenie przerodziły się w rozmowy na temat kolekcji”.

Temperament Patricii oraz jej świeże podejście do mody przełożyły się nie tylko na same ubrania, ale także na niesamowitą atmosferę, jaka panowała w studiu projektowym. Procesowi powstawania kolekcji przyglądał się jeden z najlepszych polskich fotografów, Robert Wolański, który z niezwykłą precyzją wyłapywał wszystkie piękne i trudne chwile pracy nad projektami.

Kolekcja PATRICIA KAZADI for ANSWEAR jest dostępna w sklepie internetowym i stacjonarnym ANSWEAR.com oraz w sklepach marki MEDICINE w całej Polsce.

l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l

Widowisko muzyczne - NOTRE DAME I`historie

Pozytywny Stan / TIGER LILY 2009


Bee Brown / TIGER LILY 2009


Are U Gonna Go My Way / TIGER LILY 2009


Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl