p+48 603 877 135
+48 501 290 533

O SPEKTAKLU - SELFIE.COM.PLINFORMACJE
KALENDARZ

Sztuka autorstwa Piotra Jaska
„Selfie.com.pl”

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie bylo tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą milość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.
Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małzeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim doroslym już dzieciom. Brygida ma trzydziestoletnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma trzydziestoletniego syna, który żyje w świecie gier komputerowych.

Jedno seliie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne. Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera oglaszając się w mediach spolecznościowych.
Brygida, widząc na portalu randkowym zdjęcie Pawelka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście prołilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla jego syna.

I wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pienusze spotkanie z Julią, zamiast Pawelka, przychodzi Gerard, a na kolejne, zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie, Gerard idzie na następne spotkanie jako Pawel, i spotyka się z Brygida, ktora udaje Julię.
Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawelek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygida i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

PIOTR JASEK

więcej...


NAGRODA DZIENNIKARZY
W KATEGORII NAJLEPSZY SPEKTAKL14 grudnia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się VII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja". Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od października i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia. Po raz kolejny z nagrodą dziennikarzy za najlepszy spektakl! Rok temu taką samą nagrodę Teatr MY otrzymał nagrodę za "Kochanie na kredyt" a teraz za "SELFIE.com.pl"


Warning: include(sef-galeria.php): failed to open stream: No such file or directory in /teatrmy/sef.php on line 57

Warning: include(sef-galeria.php): failed to open stream: No such file or directory in /teatrmy/sef.php on line 57

Warning: include(): Failed opening 'sef-galeria.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /teatrmy/sef.php on line 57

Warning: include(sef-spot.php): failed to open stream: No such file or directory in /teatrmy/sef.php on line 65

Warning: include(sef-spot.php): failed to open stream: No such file or directory in /teatrmy/sef.php on line 65

Warning: include(): Failed opening 'sef-spot.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /teatrmy/sef.php on line 65

Warning: include(sef-radio.php): failed to open stream: No such file or directory in /teatrmy/sef.php on line 73

Warning: include(sef-radio.php): failed to open stream: No such file or directory in /teatrmy/sef.php on line 73

Warning: include(): Failed opening 'sef-radio.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /teatrmy/sef.php on line 73