p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Łukasz JakóbiakWYKŁAD

ZNAJDŹ SIŁĘ. NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

Łukasz Jakóbiak przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Można spełnić każde marzenie i osiągnąć każdy cel. Łukasz Jakóbiak opowiada autorskie historie, które miał okazję przeżyć sam. Na ich podstawie pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować cele.

Pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Motywuje i dodaje odwagi do ich realizowania. Na wykładach motywacyjnych przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, przesuwa granicę wyobraźni, a kończą się one owacją na stojąco i nowym spojrzeniem na przyszłość.

Łukasz Jakóbiak uczy co powinniśmy zrobić, aby zacząć działać, jak działanie może stać się nawykiem, dlaczego nie działamy, dlaczego rezygnujemy z celu, jak pozyskać motywację i co zrobić w chwili, gdy ją tracimy. Rozkłada na czynniki pierwsze motywację, którą jest zafascynowany od paru lat. Wykład jest prowadzony lekko i jest urozmaicony zdjęciami i materiałami video dokumentującymi nieprawdopodobne historie.

Gość i prelegent wielu konferencji, m.in. Łódź JungleWeb, “Like us, TOO!!” na Uniwersytecie Jagiellońskim, Creative Mornings w Warszawie czy XX Forum Gospodarczego w Toruniu.

Łukasz Jakóbiak brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał tez udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Mateusza Grzesiaka i Briana Tracy, a także The Way Ahead z Tonym Robbinsem. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda, Łukasza Milewskiego, Mateusza Grzesiaka i Brian’a Tracy. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.