p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Dariusz JanikINFORMACJE
GALERIA
KONTAKT

Prezenter radiowy i telewizyjny. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, gdzie studiował Prawo. Aktualnie doktorant prawa seminarium doktoranckiego na Akademii Koźmińskiego w Warszawie.

Politolog o specjalizacji Public Relations i dziennikarstwo. Specjalista z PR medialnego, politycznego, artystycznego i firmowego w tym marketingu. Praktyk z 20 –letnim stażem medialnym (radio, TV)., specjalista od kampanii reklamowych. Wykorzystując swoją praktykę zawodową umiejętnie przekazuje ją uczestnikom szkoleń, pomaga w tworzeniu i wizerunku firm i osób.

Współprowadzi firmę szkoleniową wykonującą kursy i szkolenia z zakresu administracji samorządowej, prawa, public relation, wystąpień publicznych czy marketingu. Kariera zawodową zaczynał, gdy znalazł się w Polskim Radiu. Po skończeniu studiów z tytułem magistra politologii dostał propozycję prowadzenia listy przebojów w Radiu Radom, gdzie pracował jako dziennikarz. Po jakimś czasie Radio Radom zmieniło się w Radia Eska, gdzie prowadził Gorącą 20-stkę. Niedługo potem, zmienił rozgłośnie decydując się na Radio Rekord a po 3 latach na Radio Planeta Kielce. W telewizji zaczynał w TV4 prowadząc Muzyczne listy Club Obecnie prezenter programu „Music Tour” na kanale Polsat Music. Prowadzi szkolenia i kursy z zakresu Public Relation współpracując z czołówką prezenterów telewizyjnych i radiowych Prowadzi imprezy dla dużej publiczności – od konferencji przez wydarzenia muzyczne czy uroczyste gale.Jego pasją są podróże muzyka, media radio i telewizja.

l
l
l
l
l
l
l
l
l

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl