p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Mariola Bojarska-FerencINFORMACJE
WYKŁAD
GALERIA
KONTAKT

Uznawana za niekwestionowaną prekursorkę zdrowego stylu życia w mediach. Zaszczepiła w Polakach modę na bycie fit, bo dobry wygląd i samopoczucie to przepustka do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym.

Producentka telewizyjna i autorka ponad 2 tys. programów telewizyjnych oraz 200 artykułów w prasie, promujących zdrowy styl życia – m.in w miesięcznikach PANI, Twój Styl, Uroda, a także Gala, Claudia i Samo Zdrowie. W swoim dorobku zawodowym ma 3 kasety video z ćwiczeniami i 3 książki, w których podpowiada jak dbać o siebie i najbliższych. Najnowsza publikacja to „Sztuka dobrego życia”.

Od lat jest cenionym wykładowcą i trenerem biznesu, prowadzi m.in. szkolenia dla firm „Wellness drogą do sukcesu”, “Dieta dla mózgu” i inne. Do niezapomnianych doświadczeń zalicza m.in. prowadzenie wykładów w Paryżu, podczas European SPA Summit w 2009 roku, na temat polskiego rynku wellness i spa.

Aktualnie jest autorką i prowadzącą program „Sztuka życia” w TVP2 oraz cykl KLUB 40 + -rozmowy o problemach kobiet dojrzałych w Pytaniu na śniadanie w TVP 2 . Jest częstym gościem Pytania na śniadanie z felietonami o zdrowej kuchni i przykładami zdrowych dań.

Była też częstym gościem Pytania na śniadanie w tematyce savoir vivre oraz z felietonami Gimnastyka polityka. W felietonach Mariola na zdrowie promowała najpiękniejsze regiony w Polsce i w Europie.

Była producentką programów: Studio Urody i 10 minut dla siebie w TVP2, Agentka do zadań specjalnych w TVN Style oraz Dzień dobry i zdrowy w TVN.

Należy do największych organizacji fitness na świecie: IDEA oraz ECA. Uczestniczka światowych kongresów w Orlando, Miami, Las Vegas, Nowym Jorku, Sztokholmie, Interlacken, Paryżu, Berlinie, Monachium, San Diego.

SZTUKA DOBREGO ŻYCIA.

Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi autorskie treningi, warsztaty oraz indywidualne sesje tematyczne bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas pracy dla najważniejszych stacji TV.

Zakres szkolenia i program dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. W trakcie zajęć Mariola Bojarska-Ferenc proponuje autorskie, sprawdzone rozwiązania. Wsłuchuje się w potrzeby uczestników i uczy ich jak na nie odpowiadać.

Zazwyczaj zajęcia prowadzone są w formie warsztatów oraz wykładu z zastosowaniem multimediów. Prezentowane zagadnienia poparte są licznymi przykładami praktycznymi, które ułatwiają zrozumienie omawianych zagadnień.

Program szkoleń

Warsztaty - Sztuka dobrego życia

Czyli Wellness drogą do sukcesu –jak osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia.

Jak dietą i ruchem radzić sobie z różnymi dolegliwościami.

Dieta dla mózgu – wykład prowadzony przez Mariolę Bojarską-Ferenc + dietetyka. Podczas spotkania poruszone zostaną takie tematy jak:
odżywianie się osób pracujących, żyjących pod dużą presją, w warunkach stresowych; nauka odżywiania dla osób, których praca wymaga dużej koncentracji i wysiłku umysłowego.

Dieta dla ciała – wykład prowadzony przez Mariolę Bojarską-Ferenc + dietetyka.

Podczas spotkania przybliżone zostaną takie tematy jak:
różne możliwości oczyszczenia organizmu z toksyn;
jak zachować piękną, szczupłą sylwetkę przez lata;
nauka nowego sposobu żywienia na podstawie gęstości energetycznej posiłków;
warsztaty komponowania posiłków.

Lekcja gracji – zajęcia praktyczne prowadzone przez Mariolę Bojarską-Ferenc.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną m.in.:
nauka ładnego poruszania się i chodzenia;
nauka prawidłowego siadania i siedzenia;
nauka stania – jak kształtować prawidłową postawę;
sposoby gestykulacji – w pracy i na przyjęciu.<

l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl