Warning: include_once(header1.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /teatrmy/podulka.php on line 1

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'header1.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /teatrmy/podulka.php on line 1

Marta PodulkaINFORMACJE
OFERTA PREZENTACJA
KONTAKT

MARTA PODULKA

to artystka pochodząca Z Podkarpacia.

Z wykształcenia flecistka. Znana z programów Mam Talent i X Factor, wyróżniona na 50 Opolskich Debiutach w 2013r. Jej single: Nieodkryty Ląd, Mocna, Nie Przeszkadzać opanowały największe stacje radiowe, stając się niekwestionowanymi przebojami. W październiku 2015 ukazała się debiutancka płyta "Nie Przeszkadzać". Obecnie PODULKA zachwyca czarującymi koncertami w hołdzie twórczości Adele "Tribute to Adele", które cieszą się wielkim zainteresowaniem publiczności.

1. Koncert autorski z zespołem (6 osób)

Na koncert składa się materiał z debiutanckiej płyty "Nie Przeszkadzać" oraz wcześniejsze przeboje takie jak "Nieodkryty Ląd"

70 minut energii, świetnego kontaktu z publicznością i muzyki zagranej przez doskonałych muzyków

2. Kameralny koncert autorski (trio)

45 minutowy, kameralny występ z towarzyszeniem gitary i instrumentów klawiszowych. Repertuar autorski + kilka coverów. Małe wymaganie przestrzenne i techniczne oraz niska cena, to zdecydowane zalety tej opcji.

3. Tribute to Adele

Koncert w hołdzie twórczości Adele. 15 najlepszych piosenek Adele w specjalnie przygotowanych aranżacjach. PODULCE na scenie towarzyszy 4 osobowy zespół.

Koncert ma elementy scenografii i specjalne stylizacje. Świetne tempo, energia przeplatana z nostalgią, potężny głos i uwielbiane piosenki.

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl