p+48 501 290 533
+48 502 555 570

Monika Jarosińska


Monika Jarosińska

INFORMACJE
VIDEO
GALERIA
KONTAKT

B I O G R A F I A

Monika Jarosińska również znana pod pseudonimem Mo-J. Utalentowana aktorka, wokalistka i autorka tekstów. Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. w Swoją karierę rozpoczęła w 2000 roku, kiedy dostała swoją pierwszą role serialową. Od tego czasu występowała w wielu serialach, filmach, reklamach i przedstawieniach teatralnych.
Jednak jak sama mówi „Moje serce należy do muzyki”. Jako piosenkarka pracowała przy wielu projektach muzycznych. Jej singiel „First Kiss” zajął drugie miejsce w polskich eliminacjach do Eurowizji w 2005 roku.
Dwa lata później nagrała album z zespołem Mathplanete, wchodząc na top listę sprzedaży sieci EMPIK. W tym samym roku nagrała piosenkę „Change me forever” z Kanadyjskim DJ’em Franco Fabim, która ukazała się na płycie „Reflected Session”. W 2005 roku zagrała piosenkę „I will be there” wraz ze znanym producentem Brianem Stecklerem z Los Angeles. Występowała w Indiach dla VH1 India ale też w innych zakątkach świata jak Londyn, Hong Kong, Tokio, Ibiza czy Oman.
Jej piosenka „Stars” z Hiszpańskim producentem Difive zajeła 5-te miejsce na Spanish Dance Charts i weszła na playlistę wiodącego hiszpańskiego radia Maxima FM. Piosenka została wydana przez wytwórnię Clipper’s Sounds z Barcelony. Aktualnie jest jedną z głównych artystek tej wytwórni.

NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA WOKALNEJ KARIEDY MO-J

Występowała w Polsce, Tokio, Indiach, Francji, Belgii, Omanie, Ibizie i Londynie Występowała w takich topowych klubach jak Jalouse Club London, Pacha Polska, Bank Club i Enklawa w Warszawie, Seijo Club and Hard Rock Cafe Bombaiu

Występowała na wielu eventach firmowych i pokazach mody m.in. na London Fashion Week Występowała na Fame Music Festival razem z takimi gwiazdami jak Fedde Le Grand, Chicane and Sonic Hill dla bloski 10.000 ludzi
Na zaproszenie Ambasadora Indii występowała w Omanie na specjalnej imprezie zorganizowanej dla korpusu dyplomatycznego.
Występowała na WOŚP w Brukseli dla 5.000 osób

Występowała dla takich topowych marek jak Mercedes-Benz, Marriott Hotels czy Svarovski Występowała na EURO Pride 2010 (Paradzie Równości) dla 5.000 osób

NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA KARIERY MUZYCZNEJ MO-J

Jej piosenka „Stars” zdobyła 5te miejsce na Spanish Dance Charts.

Album Mathplanete wydany przez EMI Poland wszedł na top listy sprzedaży w Polsce.
Jej piosenka „Sexshop” została wydana na składance Top Chart no.5 przez wytównię MAS Label z Meksyku Piosenka „Don’t Wanna Be Alone” została wydana na składance Clipper’s Sounds vol. 7 w Hiszpanii Ta sama piosenka zajęła 10e miejsce na Polish Dance Charts
Twórca legendarnej brytyjskiej wytwórni Hed Kandi - Mark Doyle zagrał piosenkę „Somebody Should Have Tole Me” w swoim znanym na całym świecie radiowym show Fierce Angel Radio Show Wielokrotnie wykonywała piosenki w serialach TV, których oglądalność sięgała nawet 5 millionów widzów.

L I C Z B Y

Monika Jarosińska - Mo-J dociera do ponad 15.000 ludzi dzięki swoim social mediom jak m.in. Fanpage na Facebook’u, prywatny Facebook, Clipper’s Sounds Fan Page, Instagram, Soundcloud czy Twitter Wywiady, publikacje prasowe, artykuły z jej udziałem docierają do min. pół miliona czytelników w każdym przypadku.
Informacje prasowe na temat Moniki na portalach internetowych za każdym razem docierają do min. 200.000 odsłon.

T H E S H O W

Mo-J występuje z własną grupą tancerek i tancerzy.
Jej osobiści makijażyści oraz projektanci mody zapewniają każdemu występowi niezapomniany styl i szyk.
Występy Moniki to zawsze niezapomniane doświadczenie muzyczne i klubowe.

INFO w PLIKU PDF Pobierz
           
l
l
l
l
l
l

Mariola Berg

tel. +48 501 290 533
tel. +48 502 555 570
e-mail: berg.m@teatrMY.pl