p+48 603 877 135
+48 501 290 533

O MARCE


TEATR MY to nowa marka stworzona przez dwoje producentów teatralnych Mariolę Berg i Zdzisława Marcinkowskiego, wprowadzona na rynek dnia 16 listopada 2013 r. podczas prapremiery spektaklu teatralnego „Kochanie na kredyt”.

TEATR MY to silny duet artystyczno-organizacyjny.

TEATR MY oznacza, że tworzyMY, kreujeMY, organizujeMY, produkujeMY, konsekwetnie dążyMY do najlepszych efektów artystycznych i organizacyjnych. PracujeMY niestandardowo. ZapewniaMY aktorom i twórcom jak najlepsze warunki pracy.

TEATR MY to także znakomita ekipa realizacyjna naszych przedstawień.

TEATR MY ze swoimi spektaklami odwiedza sceny teatralne w Polsce i zagranicą. Często kilkakrotnie wracaMY do tych samych miejsc. Cieszy nas to i mobilizuje.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w pracy w show-biznesie, w tym także w produkcji spektakli teatralnych – („Belfer” z Wojciechem Pszoniakiem w reż. Michała Kwiecińskiego, „Kocham Okeeffe” z Małgorzatą Zajączkowską i Krzysztofem Kolbergerem w reż. Krzysztofa Kolbergera, „Single i Remiksy” i „Kochanie na kredyt” w reż. Olafa Lubaszenko), wieMY jak wyprodukować dobrą sztukę.

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ


SPEKTAKLE PRZEDPREMIEROWE:

02 maja 2018 godz. 20.00
Karpacz Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski godz. 20.00
03 maja 2018 godz. 19.00
Sala Widowiskowo-Koncertowa budynku MUZA w Sosnowcu

Miło nam poinformować Państwa, iż Teatr MY jest partnerem nowego komediowego spektaklu teatralnego JO JO. Obsada: EDYTA OLSZÓWKA, MICHAŁ PIELA, LESLAW ŻUREK

Od autora: O czym jest JOJO?
(proszę się z góry nie martwić, wyjaśnimy to krótko, bez zbędnego powtarzania się)
Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... Mąż, Żona i Kochanek... gdybyśmy spróbowali te trzy słowa powtórzyć tyle razy ile utworów zostało poświęconych temu (jakże dramatycznemu) zagadnieniu zapewne nie starczyło by nam życia na ich zapisanie (a Państwo na ich przeczytanie), więc (z braku tak naszego, jak i przed wszystkim Państwa czasu) nie podejmujemy się tego wzywania...

Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta (zwanym dalej TT), że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują (chwała Bogu!) Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo - ZDRADA! Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywoływać większe od niej emocje? Chyba tylko... podejrzewanie zdrady. Szekspir nazwał (jeśli ktoś wie dlaczego prosimy o kontakt mailowy) to uczucie zazdrość Zielonookim Potworem (zwanym dalej ZP).

Nasze JOJO jest właśnie o tym jak ZP ugania się po lesie za TT.
Czy go dopadnie czy nie? Przekonajcie się! (sami albo w towarzystwie żony, czy męża, czy...).

A teraz dość już gadania - zapraszamy do oglądania!
Piotr Chrzan

NAGRODA DZIENNIKARZY
W KATEGORII NAJLEPSZY SPEKTAKL20 lutego, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się VI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja". Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od października i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia. Tytuł najlepszego spektaklu, wg werdyktu jury, otrzymała sztuka "Nikt nie jest doskonały" Agencji Artystycznej 44, nagroda dziennikarzy przyznana została twórcom spektaklu "Kochanie na kredyt", czyli Teatrowi MY, a najlepszym aktorem Festiwalu wybrany został Piotr Szwedes za role w spektaklach "Hiszpańska Mucha" i "Kłamstwo". Swoją nagrodę przyznała również publiczność, która najwyżej oceniła spektakl "SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw" Teatru Kamienica. Nagrody pieniężne dla laureatów festiwalu ufundowane przez Firmę Frezdrom, Fundację Pro-Bono oraz CKiS przekazane zostały na cele charytatywne.